روبات های تلگرام Telegram bot

طبق آمار موجود 40 میلیون نفر در کشور برنامه تلگرام را روی گوشی خود راه اندازی نموده اند و از این تعداد ۱۷ میلیون نفر به طور دائم مشغول کار با آن هستند. باتوجه به این موارد آیا دوستان با داشتن یک ربات تلگرامی برای معرفی خود موافق هستند؟

روبات های تلگرام Telegram bot

امروزه شبکه های اجتماعی و ارتباطی در حال گسترش هستند و مخاطبین در قسمتی از برنامه روزانه خود زمانی را به آن اختصاص داده اند. از جمله این شبکه های ارتباطی می توان به تلگرام اشاره کرد. طبق آمار موجود ۲۳ میلیون نفر در کشور برنامه تلگرام را روی گوشی خود راه اندازی نموده اند و از این تعداد ۱۷ میلیون نفر به طور دائم مشغول کار با آن هستند.


طبق آمار موجود 40 میلیون نفر در کشور برنامه تلگرام را روی گوشی خود راه اندازی نموده اند و از این تعداد ۱۷ میلیون نفر به طور دائم مشغول کار با آن هستند.  باتوجه به این موارد آیا دوستان با داشتن یک ربات تلگرامی برای معرفی خود  موافق هستند؟


روبات تلگرام نوعی قابلیت ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. کاربران می توانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط می تواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. ربات ها انواع مختلفی مانند ربات معرفی، سفارش دهی، نیازمندی ها، افکار سنجی، ارسال خبر و ... دارند و از کاربردهای دیگر آن ها می توان به ارتباط با وب سرویس ها، ساخت بازی های فکری ساده و ابزارهای کاربردی(اخبار روز، دریافت نرخ ارز و...) اشاره کرد.


نمونه خام ربات معرفی را درلینک زیر مشاهده نمایید.

مشاهده نمونه ربات


برای سفارش این ربات از طریق تلگرام با آیدی زیر در ارتباط باشید.


درخواست طراحی ربات


و


درخواست طراحی رباتانتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام شورا 96