۲۵ اسفند؛ آغاز به کار هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراها

۲۵ اسفند؛ آغاز به کار هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات شوراها

نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از آغاز فعالیت هیئت‌‌های نظارت و اجرایی این انتخابات از ۲۵ اسفند امسال خبر داد.

محمدجواد کولیوند نایب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به زمان آغاز ثبت‌نام از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: 30 اسفند زمان ثبت‌نام از کاندیداهای انتخابات شوراها تعیین شده که بر این اساس هیئت‌های اجرایی و نظارت کار خود را از 25 اسفند آغاز می‌کنند.

+خبر مرتبط: پارلمان شهری چیست و از آن چه می‌دانید؟

به گزارش تسنیم، شورای نگهبان در جلسه ششم مرداد امسال این نهاد با پیشنهاد وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در روز 29 اردیبهشت‌‌ماه سال آینده موافقت کرد.

+خبر مرتبط: اسامی و گرایش 90 عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراها+ جدول

همچنین وزارت کشور بنا به تقارن ایام خردادماه با ماه مبارک رمضان به شورای نگهبان پیشنهاد کرده بود که انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا زودتر از موعد مقرر برگزار شود که شورای نگهبان با این پیشنهاد موافقت کرد.

در جلسه‌ای محمد محمودی شاه‌نشین به‌عنوان رئیس، محمد جواد کولیوند به‌عنوان نایب‌رئیس، فرهاد تجری به‌عنوان سخنگو و بهرام پارسایی نیز به‌عنوان دبیر هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام شورا 96