سیاستگذاری برای انتخابات ۹۶ و تدوین لایحه اداره صداوسیما در نخستین جلسه شورای نظارت بر رسانه ملی

عضو ناظر بر شورای نظارت بر صدا و سیما سیاست‌گذاری در خصوص برگزاری انتخابات اخلاق‌مدار سال ۹۶ و تدوین لایحه اداره سازمان صدا و سیما را دو مصوبه مهم نخستین جلسه شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما عنوان کرد.

سیاستگذاری برای انتخابات ۹۶ و تدوین لایحه اداره صداوسیما در نخستین جلسه شورای نظارت بر رسانه ملی

غلامرضا کاتب در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نخستین جلسه شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، گفت: در این جلسه ضمن معرفی اعضاء جدید، پیرامون مسائل مختلی بحث و تبادل نظر انجام شد.

نماینده مردم گرمسار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه اعضاء شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما نسبت به تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص ارتقاء سطح فرهنگی تاکید داشته و مقرر کردند که این شورا باید در راستای کارآمدی سازمان صدا و سیما تلاش مضاعفی انجام دهد، تاکید کرد: ارائه گزارش مستمر از تصمیمات این شورا به مقام معظم رهبری و سران سه قوه از دیگر تصمیمات اخذ شده در این جلسه بود.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس دهم تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد سیاست‌گذاری مناسبی در خصوص برگزاری اخلاق‌مدار انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 96 انجام شود و در این میان تشویق مردم به منظور حضور حداکثری در این انتخابات مدنظر قرار بگیرد.

عضو ناظر بر شورای نظارت بر صدا و سیما تدوین لایحه جامع در خصوص نحوه اداره سازمان صدا و سیما و ارائه آن به مجلس شورای اسلامی را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد./

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام شورا 96