۴۰ شهر چهارمحال وبختیاری دارای شورای اسلامی است

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری در حال حاضر ۴۰ شهر دارد که شورای اسلامی این شهرها فعال است.

۴۰ شهر چهارمحال وبختیاری دارای شورای اسلامی است

شهرکرد- رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری در حال حاضر ۴۰ شهر دارد که شورای اسلامی این شهرها فعال است.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر منصوری بعدازظهر چهارشنبه در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری یکی از استان های محروم کشور است که باید مورد توجه بیشتر مسئولان کشوری قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: استان چهارمحال و بختیاری دارای روستاها بسیاری است که هر کدام از این روستاها ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی دارند.

وی اظهار داشت: بسیاری از روستاهای چهارمحال و بختیاری تاریخی و دارای جاذبه های گردشگری هستند می توان ازاین ظرفیت ها در مسیر توسعه آنها بهره گرفت.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی در بطن جامعه هستند و از نزدیک با مشکلات و کمبود ها، ظرفیت ها و پتانیسیل ها آشنا می شوند و می توانند در مسیر حل کمبود ها و بهره گیری از ظرفیت ها برای توسعه شهرها و روستاها گام های اساسی بردارند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون یک هزار و ۷۵۴ نفر عضو شورای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری فعالیت می کنند، اظهار داشت: استان چهارمحال و بختیاری در حال حاضر ۴۰ شهر دارد که شورای اسلامی این شهرها فعال است.

انتهای پیام

نظرات

ارسال نظر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: 0
پر بازدیدترین خبرها
در تلگرام منتظر شما هستیم
عضویت در کانال تلگرام شورا 96